O nas

Da Grasso,

czyli wszystko dobrze

Jesteśmy z Wami już ponad 28 lat. Naszą pierwszą restaurację otworzyliśmy w 1996 r. w Łodzi, a obecnie pysznej pizzy od Da Grasso możecie spróbować już w ponad 180 lokalizacjach w całej Polsce.

Z badań wynika, że 89 proc. Polaków zamawia pizzę. To bardzo uniwersalne danie i każdy z nas ma swoje ulubione warianty smakowe. Do wolności, eksperymentowania i radości z jedzenia pizzy zaprasza nasze hasło: „Wszystko dobrze”.

Chcemy poszerzać grono miłośników pizzy, dlatego każdego dnia pracujemy, aby nasza oferta była dostępna z kolejnych miejscowościach w całym kraju.

Zapraszamy do naszych lokali!

Nasza wizja

Wierzymy, że jedzenie to nie tylko zaspokojenie apetytu, ale również doskonała okazja do spotkań, budowania relacji i czerpania radości z odkrywania nowych smaków. Pragniemy zachęcać do wspólnego przeżywania pięknych chwil, dlatego chcemy w każdej sytuacji towarzyszyć miłośnikom pizzy, którzy dzięki niej mogą poczuć się wyjątkowo w swoim towarzystwie.

Misja Da Grasso

Naszą misją jest nie tylko dostarczanie pysznego jedzenia, ale tak zaproszenie do eksperymentowania, próbowania, poszukiwania i odkrywania nowych smaków. Dlatego nieustannie rozwijamy nasze kompetencje, a także inspirujemy do przełamywania kulinarnych stereotypów. Pyszna propozycje od Da Grasso, w wielu klasycznych i nietypowych wariantach to tylko początek naszych możliwości!

Do zobaczenia

na pysznej pizzy!