Pizzeria Sosnowiec - Zagórze

Lokal realizujący zamówienie:

Trwa ładowanie danych, proszę czekać ...

Nasza pizzeria

Gdzie zjeść pizzę w Sosnowcu? Oczywiście w pizzerii Da Grasso! Od lat oferujemy najlepszą pizzę w mieście, bazując na tradycyjnych przepisach oraz najlepszej jakości świeżych składnikach. Kuchnia włoska inspiruje nas także do tworzenia pysznych dań makaronowych, które również polecamy obok tradycyjnych sałatek, przystawek czy apetycznych burgerów, jak i prawdziwej, aromatycznej kawy!

Najlepsza pizza – Sosnowiec Zagórze

Jeśli masz ochotę na pizzę i mieszkasz w Sosnowcu możemy polecić Twojej uwadze nasze pizzerie. Prowadzimy lokale od lat 90. Dzięki inspiracji najlepszymi tradycjami kuchni włoskiej, zaangażowaniu oraz systematycznemu rozbudowywaniu menu o kolejne atrakcyjne pozycje, nasi goście nie mają wątpliwości, gdzie znajduje się najlepsza pizza w mieście. Pizzeria Da Grasso wciąż jest ulubionym miejscem naszych gości, idealnym do spędzania czasu przy wspaniałym posiłku z przyjaciółmi czy rodziną. Nasza pizza jest przygotowywana z wysokiej jakości składników na pysznym, pachnącym cieście, a urozmaicenie asortymentu dodatków do niej z pewnością zadowoli niejednego miłośnika tego popularnego przysmaku. Pizzeria Da Grasso w Sosnowcu to świetne miejsce nie tylko na zjedzenie dobrego posiłku, lecz także organizację przyjęcia z okazji świąt, wydarzeń rodzinnych lub spotkania firmowego.

Gdzie zjeść pizzę w Sosnowcu?

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych gości, stworzyliśmy na stronie internetowej wygodną wyszukiwarkę. Z pomocą formularza dowiesz się, gdzie zjeść pizzę w Sosnowcu najbliżej Twojej lokalizacji. Wystarczy wprowadzić swój adres lub wybrać ostatni wpisywany, a pokażemy Ci, gdzie znajduje się najbliższa w Twojej okolicy pizzeria. Pizza (Sosnowiec Zagórze) w Da Grasso łączy w sobie najlepszą tradycję tego włoskiego przysmaku z wykorzystaniem najwyższej jakości świeżych składników do jej przygotowania na miejscu. Dzięki temu z przyjemnością możemy stwierdzić, że Da Grasso to niewątpliwie najlepsza pizza w mieście. Zapraszamy do naszych lokali w Sosnowcu, jak również do skorzystania z naszego serwisu umożliwiającego zamówienie wybranej pizzy z dowozem pod konkretny adres. Dostawa pizzy na terenie miasta jest bezpłatna.

Dostawa pizzy w Sosnowcu

Naszym klientom oferujemy usługę dostawy pizzy pod wybrany adres. W naszym menu znajdziesz kilkadziesiąt wariantów tego przysmaku, dlatego jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Najlepszą pizzę w mieście możesz zjeść na miejscu lub w domu. Warto skorzystać z tej opcji, jeśli chcesz wypełnić menu spotkania z okazji przeróżnych świąt, spotkać się na domówce z przyjaciółmi lub po prostu zjeść pyszny włoski przysmak w domowym zaciszu ze swoją rodziną. Dostawa pizzy w Da Grasso odbywa się szybko i sprawnie, codziennie pracujemy nad tym, abyś mógł cieszyć się świeżą, ciepłą pizzą w wybranym miejscu i czasie. Zamów swoją ulubioną pizzę z naszego menu, która dotrze do Ciebie z dwoma obowiązkowymi sosami. Zachęcamy do wyboru również przygotowywanych na miejscu pysznych sałatek, dań makaronowych, burgerów oraz deserów czy aromatycznej kawy.

Jeśli mieszkasz w Sosnowcu, nie zwlekaj i zamów naszą pizzę online za pośrednictwem strony internetowej, telefonicznie (571 552 170) lub odwiedź jeden z naszych lokali!